Nowe zlecenie bez transferu do małżeństwa od zaraz! Okolice Stuttgartu, Badenia Wirtembergia

Kraj: Niemcy
Miejscowość: 71737 Kirchberg an der Murr
Wynagrodzenie: do 1900 € netto / m-c (działalność gospodarcza); 1700 € netto / m-c (umowa zlecenie)
Termin: OD ZARAZ!

Opis oferty

Podopieczna: 87 l, 146 cm, 46 kg

 

Podopieczna jest spokojną, przyjazną seniorką, która lubi oglądanie telewizji, czytanie, słuchanie muzyki, przyjmowanie wizyt rodziny i przyjaciół. Aktualnie Pani przebywa w szpitalu, po tym jak upadła i złamała prawy bark, prawdopodobnie wróci w ciągu 2 tygodni. Główne schorzenia Pani artoza, osteoporoza, ogólne osłabienie związane z wiekiem, nosi aparat słuchowy, asekuracyjnie wkładki - Pani porusza się jednak samodzielnie korzystając z rollatora, nie wymaga transferu. Ponad to seniorka całkiem dobrze widzi i rozumie, kontakt dobry. Poranne i wieczorne mycie Podopieczna wykonuje samodzielnie, kąpiel pod nadzorem. Seniorka potrzebuje niewielkiej pomocy przy ubieraniu. 2 razy dziennie stacja socjalna przychodzi zakładać pończochy uciskowe oraz podawać leki. 

 

Podopieczny: 89 l, 184 cm, 84 kg

 

Podopieczny jest przyjaznym seniorem, który lubi przebywać w ogrodzie, oglądać tv, grę na instrumentach, czytanie, słuchanie muzyki.  Główne schorzenia Pana to cukrzyca, początkowa demencja, amputowany palec u nogi. Senior porusza się samodzielnie korzystając z rollatora, nie wymaga transferu. Pan nosi okulary, ponadto całkiem dobrze widzi i rozumie, kontakt dobry. Poranne i wieczorne mycie Podopieczny wykonuje samodzielnie, również sam się ubiera. Samodzielnie również korzysta z toalety, asekuracyjnie nosi wkładki. Rano i wieczorem przychodzi do Pana stacja socjalne podawać leki i zastrzyk.

 

Podopieczni mieszkają w domu jednorodzinnym z ogrodem warzywnym i owocowym. Małżeństwo potrzebuje pomocy Opiekunki w przygotowywaniu i podawaniu posiłków, prowadzeniu gospodarstwa domowego, pomocy w codziennym życiu. 

 

Dla Opiekunki jest przeznaczone mieszkanie z prywatną toaletą i łazienką, zainstalowany internet, dostępny samochód. Sklepy są w pieszym zasięgu.

Wymagania

 • Doświadczenie przy wyżej wymienionych chorobach
 • dobra znajomość języka niemieckiego
 • Mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Zapewniamy

 • Legalną pracę na podstawie umowy z polskim pracodawcą
 • Ubezpieczenie (emerytalne i rentowe, od którego zależy wysokość Twojej przyszłej emerytury
 • ZUS w Polsce, zgodny z wymogami prawa
 • Zwrot kosztów podróży, Zakwaterowanie, Wyżywienie 
 • Europejską Kartę Ubezpieczenia E-101, Druk A-1
 • Możliwość powrotu do podopiecznych
 • Opieka polskiego koordynatora przez cały okres pobytu w Niemczech
 • Dodatkowe wynagrodzenie w wysokości 150 € za wskazanie klienta zainteresowanego współpracą z firmą Masovia Care
 • Dodatkowe wynagrodzenie w wysokości 50 € za polecenie nam osoby gotowej do pracy

Szczegóły aplikacji

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 513 990 616 i/lub wypełnienie formularza kontaktowego na naszej stronie www.masovia-care.pl
Wstecz
 

Szukasz pracy w Niemczech?

Wypełnij formularz kontaktowy!